Kotły grzewcze

Kotły gazowe

Obecnie najpopularniejszym sposobem ogrzewania pomieszczeń są kotły gazowe. Posiadają one wiele zalet: nie wymagają stałej opieki, rozpalania, dokładania opału, czy usuwania popiołu, chronią środowisko, a przede wszystkim gwarantują czystość i wygodę. Ogrzewanie gazowe łączy umiarkowane koszty eksploatacji z wysokim komfortem użytkowania.

W naszej hurtowni  możecie Państwo zakupić kotły gazowe renomowanych firm, których urządzenia są wydajne i działają bezawaryjnie. Junkers, Bosch, Buderus, Viessmann, Vaillant, Brotje ,Ariston,Dedietrich,Beretta to marki charakteryzujące się wysoką jakością, zaawansowaną technologią oraz długą żywotnością kotłów gazowych.

W ofercie:

Kotły pelletowe i węglowe

Kotły 5 klasy to urządzenia grzewcze należące do klasy, w której obowiązują najbardziej restrykcyjne wymagania dotyczące najniższej emisji CO, pyłów i węgla organicznego do atmosfery. W tej klasie przodują urządzenia przystosowane do spalania biomasy – kotły z palnikami pelletowymi, a także kotły węglowe.

Posiadamy w swojej ofercie kotły węglowe oraz kotły na pellet znanych producentów: Defro, Sas,Drewmet,Dworek,Heiztechnik, Metal Fach, Stalmark oraz Krzaczek. Kotły 5-klasy to nowoczesne kotły, nieporównywalne do urządzeń grzewczych z poprzednich lat. Kotły te wyróżnia komfort obsługi, ekologiczność oraz wysoka jakość wykonania.

W ofercie:

Kotły elektryczne

Popularność kotłów elektrycznych jest coraz większa. Wynika to głównie z ich komfortowej obsługi, czystej eksploatacji, prostego i szybkiego montażu niewymagającego dodatkowych pomieszczeń oraz niewielkich kosztów instalacji. Są to urządzenia idealnie nadające się do współpracy z systemami fotowoltaicznymi, co znacznie obniża koszty ogrzewania. Ogrzewanie elektryczne jest przyjazne dla środowiska, nie powoduje emisji szkodliwych gazów.

W ofercie: