Wyposażenie łazienek

Kabiny, brodziki wanny

Łazienka to jedna z najważniejszych przestrzeni w każdym domu. TOPSAN oferuje Państwu wszystko do pomieszczeń sanitarnych. Polecamy: kabiny, wanny oraz brodziki znanych firm: Sanplast, Roca, New Trendy, Radaway ,Ravak,Koło, Besco,Deante. Gwarantujemy nowoczesny i niezawodny sprzęt łazienkowy, który posłuży Państwu przez wiele lat podwyższając komfort życia. Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją producenta, która potwierdza najwyższą ich jakość i trwałość.

Baterie, zestawy natryskowe

Baterie i zestawy natryskowe to kluczowy element wyposażenia każdej łazienki. Niezbędne są one do zasilania w bieżącą wodę zlewu, bidetu, wanny i prysznica. Armatura łazienkowa, którą polecamy to przemyślany disign oraz najwyższa jakość wykonania. W naszej ofercie posiadamy baterie i zestawy natryskowe zaufanych firm: Tres, Valvex, Omnires oraz Kfa. Nasza armatura sprawi, że przestrzeń Państwa łazienki nabierze klimatu i funkcjonalności.

W ofercie:

Baterie, zestawy natryskowe

Baterie i zestawy natryskowe to kluczowy element wyposażenia każdej łazienki. Niezbędne są one do zasilania w bieżącą wodę zlewu, bidetu, wanny i prysznica. Armatura łazienkowa, którą polecamy to przemyślany disign oraz najwyższa jakość wykonania. W naszej ofercie posiadamy baterie i zestawy natryskowe zaufanych firm: Tres, Valvex, Omnires,Oras,Kludi,Grohe,Deante oraz Kfa. Nasza armatura sprawi, że przestrzeń Państwa łazienki nabierze klimatu i funkcjonalności.

W ofercie:

Umywalki, zlewy kuchenne, meble łazienkowe

Nasze meble łazienkowe to wysokiej jakości szafki w różnych rozmiarach i kolorach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo umywalki, zlewy kuchenne oraz meble łazienkowe firm: Roca, Koło, Cersanit, Elita, Deftrans,Mebelmarkt Firmy te gwarantują bezpieczeństwo i trwałość użytkowania ich produktów. Meble łazienkowe będą odpowiadać Państwa wymaganiom, gdyż posiadamy szeroką ofertą. Oferujemy: szafki stojące, wiszące, przeznaczone pod umywalkę, boczne oraz wolnostojące. Nasze inteligentne rozwiązania umożliwiają optymalne wykorzystanie przestrzeni i zapewniają wygodę oraz funkcjonalność.

Wybór umywalki nie jest trudny, gdyż posiadamy równie bogatą ofertę umywalek i zlewów kuchennych. Do umywalek luksusowych, modnych i cenionych przez naszych Klientów należą między innymi Roca, Koło,Omnires,Rea,Kfa Cersanit, Elita, Alveus i Franke są wyprodukowane z dobrej jakości ceramiki, nie rysują się, a przede wszystkim można je bez problemu dopasować do innych elementów pomieszczenia, aby stworzyć spójny design.

W ofercie:

Miski WC, umywalki

W ofercie:

Stelaże do zabudowy

W ofercie:

Meble łazienkowe

W ofercie:

Odpływy liniowe

W ofercie:

Akcesoria łazienkowe

W ofercie: